Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Elektryk - Elektromonter - Og這szenia Katowice
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 16/09/2019 09:41:47
6 dni temu
W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzib w Lubinie 59-300 przy ul. M. Sk這dowskiej-Curie 177, jest mi璠zynarodow firm us逝gow, pr篹nie rozwijaj帷 si w zakresie monta簑 przemys這wego. Posiadamy wieloletnie do鈍iadczenie. Stawiamy na sta造 rozw鎩 i poszerzamy swoje kompetencje oraz mo磧iwo軼i.

W zwi您ku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespo逝 osoby na stanowisko:

Elektryk - Elektromonter
Miejsce pracy: Cz瘰tochowa / D帳rowa G鏎nicza

Opis stanowiska:
•elektryczna instalacja, optymalizacja maszyn przemys這wych i urz康ze
•monta tras kablowych, szaf i rozdzielnic elektrycznych
•uruchamianie, testowanie maszyn i urz康ze
•praca na obiektach przemys這wych
•mo磧iwe delegacje na terenie Europy

Wymagania:
•uprawnienia SEP
•do鈍iadczenie zawodowe w przemy郵e, monta簑 maszyn lub utrzymaniu ruchu
•umiej皻no嗆 pracy z dokumentacj techniczn
•znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego / angielski b璠zie dodatkowym atutem
•dyspozycyjno嗆
•mile widziane uprawnienia UDT do obs逝gi podest闚 ruchomych i w霩k闚 wid這wych
•mile widziane jednak niekonieczne jest do鈍iadczenie w automatyce przemys這wej

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiej皻no軼i
•prac w profesjonalnym i mi璠zynarodowym 鈔odowisku
•zatrudnienie na podstawie umowy o prac
•mo磧iwo嗆 poszerzania wiedzy i umiej皻no軼i – szkolenia zawodowe
•zakwaterowanie, odzie – po stronie pracodawcy

Aplikacj mo積a sk豉da pod adresem: e.wieczorek@wkgroup.org

Kontakt:
Ewelina Wieczorek
Telefon:
602327592

Ods這n: 29
      Zobacz Katalog Katowickich Wizyt闚ek

KATOWICKIE OGΜSZENIA
www.katowickie-ogloszenia.pl